Mūsu kolektīvs

Galvenais kompānijas kapitāls ir cilvēki, kuri tajā strādā, un „KRONUS” novērtē katra darbinieka ieguldījumu kompānijas attīstībā. Apmierinātība ar darbu - obligāts priekšnosacījums lai veiksmīgi attīstītos ne tikai uzņēmums, bet arī darbinieks. Uzņēmumā tiek nodrošināta atvērta, godīga, labvēlīga darba atmosfēra, lai darbinieki varētu maksimāli pilnvērtīgi atklāt savas spējas un saņemt pienācīgu darba novērtējumu.

Kronus darbinieki
Rokasspiediens noslēdz biznesa darījumu

Mūsu klienti

Klienta intereses ir pirmajā vietā. Mēs uzturam pastāvīgu kontaktu ar patērētājiem un piegādātājiem ar mērķi izprast un nodrošināt viņu vajadzības, vēlmes un sagaidāmo rezultātu. Mēs cenšamies patīkami pārsteigt klientus ar izstrādājumiem un apkalpošanas kvalitāti un ļaut viņam sajust, cik ļoti mums viņš ir svarīgs.

Lieliska uzņēmuma reputācija

Mūsu reputācija - tas ir mūsu lepnums! Lepnums par lietu, ko veicam, kurā ieguldām savu dvēseli un laiku. Reputāciju nevar nopirkt. To var nopelnīt strādājot gadiem ilgi, un tā tiek sargāta kā pats vērtīgākais. Mēs cenšamies būt labākie, ne tikai lielākie.

Kronus sekretāru biroja telpas
Darbinieks demonstrē informāciju uz datora

Uzticēšanās un cieņa pret personību

Mēs veidojam attiecības uz uzticības un cieņas pamata, jau sākotnēji ticot cilvēka apzinīgumam, godīgumam un vaļsirdībai. Uzticoties partneriem, un sagaidot analoģisku attieksmi pret sevi, mēs padarām mūsu darbu patīkamu un ērtu. Mēs cienam cilvēku uzskatus - tas ir attiecību pamats ar partneriem un komandas biedriem.

Attīstība un inovācijas

Attīstība nozīmē nekad neapstāties pie sasniegtā. Mēs cenšamies atrasties nozares priekšējās pzoīcijās. Mēs nebaidāmies sapņot. Mēs pastāvīgi strādājam pie pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas un biznesa procesu pilnveidošanas.

Kronus darbinieku tikšanās uzņēmuma birojā

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Noliktavas izmaksu ietaupījumi - 7 praktiski apsvērumi!
Lasīt rakstu
Noliktavas izmaksu ietaupījumi