Home page slider part 1 - wooden pallet Home page slider part 2 - pallet Side Home page slider - part 3 Home page slider - part 4

Jaunas palešu apmales

Ērta, kompakta uzglabāšana un pārvadāšana, izturība, noliktavas telpu taupīšana, daudzkārtēja izmantošana, zemākas izmaksas, personalizēšana... Kad Jums vajadzīgi patiešām teicami risinājumi profesionālas loģistikas nodrošināšanai, izvēlieties paliktņu apmales.

Ērta pārvadāšana

Standarta iepakojumā 108 gab uz paletes. Daudzums ir maināms atbilstoši klienta vajadzībām.

2000mm
1200mm
1100mm
Salocītas palešu apmales
Jūs interesē mūsu piedāvātie risinājumi vai nepieciešama BEZMAKSAS konsultācija?
Aprunāsimies
108 apmales uz vienas paletes
3 m3
Salocītas palešu apmales
Capacity slider part 1 Capacity slider part 2 Capacity slider part 3 Capacity slider part 4
21 m3

Ietilpība

=

1 pilna fūre = 2808 palešu apmales = 550 m3


 

Apmaļu augstums

Pieejami visi standarta augstuma izmēri: 100, 200, 300, 400 mm. Kronus saražo arī jebkurus nestandarta izmērus, nodrošinot klientu produkcijai atbilstošāko iepakojumu.

400mm

300mm

200mm

100mm

Apmaļu izmēri

Izmēram nav nozīmes?! Lai Jūsu produkcija justos ērti un droši ceļojot vai gaidot noliktavā, Kronus ražo visu standartizēto un individuālo izmēru paliktņu apmales garumā no 300 - 3500 mm. Mēs zinām, ka izmēram ir nozīme!

Sadalītāji

Paliktņu apmaļu sadalītāji ļauj ērti segmentēt, glabāt un pārvietot mazas vai atšķirīgas produktu grupas uz vienas paletes. Pat vairāk - sadalītāju izmantošana ļauj Jums taupīt līdzekļus, jo vairs nav nepieciešams papildus iepakojums!

Personalizēšana

Jūsu uzņēmuma logotips uz apmalēm? Viegla preces identificēšana un uzskaite noliktavā? Kronus veic gan apmaļu krāsošanu, gan simbolikas uzklāšanu atbilstoši klientu prasībām.

Vērtņu krāsas:
Dēļu krāsas:
Logotips:
Piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai un uzziniet par labākajiem risinājumiem jūsu uzņēmumam
Sadarbosimies

Vertikālie atdalītāji

Produkcijas daudzstāvu glabāšana bieži nozīmē grūtības piekļūt precei. Tā vairs nav problēma - vertikālie atdalītāji nodrošina ērtu piekļūšanu, kā arī veicina taupīgu noliktavas telpu izmantošanu!

Vertikālie atdalītāji / Koka iepakojums

6 vērtņu apmales

6 vērtņu palešu apmales aizņem maz vietas tās uzglabājot un pārvadājot. Tās ir ērti izmantojamas pat mazās telpās, kā arī tik viegli saliekamas un izjaucamas, ka Jums būs jāatrod noliktavas darbiniekiem papildus darbs - šeit tā vairs nebūs daudz!

Apmaļu materiāli

Dažādas kravas un uzglabāšanas nosacījumi = atšķirīgas prasības iepakojuma materiāliem. Izvēlieties uzticamākos, Jūsu prasībām atbilstošus materiālus!


 

Stūrīši

Plastmasas stūrīši pasargā produkciju un iepakojumu no bojājumiem, samazinot paliktņu apmaļu nobīdes un krišanas risku pārvietojot preci vai glabājot vairākos stāvos.

Green plastic corner Part of slider - basic pallet collar Green plastic corner - right back Collar plastic corner Collar corner - back front Part of slider - bottom pallet Part of slider - top collar Green plastic corner Collar side - one level Collar corner - left front Collar corner - right front

Vērtnes un vāki

Tīra un pasargāta produkcija, viegla uzglabāšana vairākos līmeņos, ātra un ērta piekļūšana precei vai otrādi - piekļuves ierobežošana. Tas viss un vēl vairāk ir šeit!

Pallet collar - view from one side Part of slider animation Part of homepage slider Part of slider - plank overlap White label holder for collars Blue label holder for collars Slider part - collar label holder

Ietvari marķējumam

Noliktavas pārraudzība nu ir kļuvusi efektīvāka! Īpašas kabatiņas etiķetēm palīdz viegli marķēt, uzskaitīt un organizēt produkciju, nebojājot iepakojumu un tā ārējo izskatu.

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Padomi, kam sekot, izvēloties pareizo iepakojuma risinājumu Jūsu uzņēmumam
Lasīt rakstu
izvēlies pareizo iepakojuma risinājumu