Piegāde visā pasaulē

Latvijas piemērotais ģeogrāfiskais izvietojums dod iespēju izmantot piegādēm jebkādu transportu (sauszemes, ūdens, gaisa). Daudzkārt izmantojamā tara un iepakojuma materiāli tiek piegādāti jebkurā pasaules valstī - ātri un ekonomiski izdevīgi.

Mēs izmantojam visas mums sniegtās priekšrocības, lai pilnveidotu piegāžu tīklu, kas pasūtījums ļauj veiksmīgi piegādāt vēl ātrāk, samazinot izmaksas ilgtermiņā.

palešu krava
Chemical pallet - CP8 Wooden pallet Packaged collars - save space concept 4 collar lids

Kombinētās piegādes

Kombinētās piegādes ir KRONUS klientu apkalpošanas standarts! Dažādu iesaiņojuma materiālu apvienošana vienā autokravā rada papildu ērtības, taču liela nozīme ir arī līdzekļu ekonomijai.

Šāda piegāde izmaksā tikpat, cik klienta pasūtīta krava ar viena artikula iepakojumu. Kombinētajās kravās tiek iekļautas dažāda izmēra paletes, palešu borti, vāki, furnitūra, plastmasas stūrīši, kā arī lietota tara.

Piegāde vairākās adresēs

Vairāku adrešu piegāde ir risinājums, kas mūsu klientiem ļauj ietaupīt svarīgākos resursus - laiku un naudu. Tā ir uzņēmuma Kronus prioritāte.

Iespēja nodrošināt pasūtījuma piegādi dažādās adresēs nodrošina transporta izmaksu samazināšanos.

Piemēram, gadījumā, ja KRONUS klients pasūta koka palešu kravu vai kombinēto kravu, daļu no tās iespējams nogādāt ražotnē, bet pārējās - uz noliktavu.

Eiro palete Eiro palete Eiro palete Eiro palete Eiro palete Eiro palete
pieeja paletēm vai palešu apmalēm pieeja paletēm vai palešu apmalēm pieeja paletēm vai palešu apmalēm pieeja paletēm vai palešu apmalēm pieeja paletēm vai palešu apmalēm Pallets top on each other

Ātra piegāde

Jums nepieciešama ātra piekļuve palešu vai palešu apmaļu krājumiem, bet nav iespējas uzglabāt lielus tukša iepakojuma apjomus ražotnē? KRONUS palīdzēs organizēt rezervju noliktavas Jūsu ražotņu tuvumā!

Mūsu pieredze rāda, ka papildu uzglabāšanas vietas nodrošināšana mūsu klientu ērtībām, var būt noteicošs faktors šo uzņēmumu attīstībā. Mēs ņemam vērā individuālas klientu vajadzības, lai nodrošinātu labāko risinājumu dažādās situācijās.

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Kā padarīt savu noliktavu ''Zaļāku''
Lasīt rakstu
Kā padarīt savu noliktavu videi draudzīgāku