Kronus sekretāru biroja telpas - vīrietis pasniedz dokumentus sekretārei

Vakances uzņēmumā Kronus

Ja Jūsu mērķis ir nepārtraukta attīstība, ja Jums ir vēlme risināt sarežģītus un interesantus uzdevumus, piedāvājam izcilu pašrealizācijas iespēju mūsu komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Drošu, veselīgu  un modernu darba vidi.
  • Regulāras apmācības un iespējas paaugstināt kvalifikāciju.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Nozarē augstāko atalgojumu un prēmijas par labi paveiktu darbu.
  • Vismaz četrus komandas saliedēšanas pasākumus gadā.

Aktuālas vakances:

Lielo klientu menedžeris.

Valodu zināšanas: ENG, LV, RU, DE.
Darba pieredze: 3+ gadi.
Darba laiks: Pilna slodze
Darba uzsākšana: Pēc vienošanās.
Darba vieta: Ulbroka, Dauguļu iela 19.
Konkursa beigu termiņš: 01/04/2019

Samaksa
Alga mēnesī (bruto): 2000.00 EUR

Mēs gaidām Jūsu pieteikumu uz e-pasta adresi:

personals@kronus.eu ar piezīmi "Lielo klientu menedžeris"

  Darba pienākumi:
  • Esošo ārzemju lielo klientu apkalpošana un attīstība;
  • Cenu kalkulācija un piedāvājumu veidošana;
  • Cieša sadarbība ar citam nodaļām;
  • Klientu apmierinātības izpēte;
  • Informācijas apstrādē klientu datu bāzē;
  • Dalība starptautiskās izstādēs.

Prasības kandidātiem:
  • Labas angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • Vēlamas vācu valodas zināšanas;
  • Vēlama darba pieredze līdzīgajā jomā;
  • Vēlme strādāt ar ārzemju klientiem.

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Priekšrocības, izmantojot atjaunotas termiski apstrādātas paletes
Lasīt rakstu