Kronus sekretāru biroja telpas - vīrietis pasniedz dokumentus sekretārei

Vakances uzņēmumā Kronus

Ja Jūsu mērķis ir nepārtraukta attīstība, ja Jums ir vēlme risināt sarežģītus un interesantus uzdevumus, piedāvājam izcilu pašrealizācijas iespēju mūsu komandā.

Aktuālas vakances:

Finanšu vadītājs / CFO.

Valodu zināšanas: LV, RU, ENG
Darba pieredze: 5-8 gadi.
Darba uzsākšana: Pēc vienošanās.
Darba vieta: Ulbroka, Dauguļu iela 19.
Konkursa beigu termiņš: 14/01/2019

Samaksa
Alga mēnesī (bruto): no 3500.00 EUR

Mēs gaidām Jūsu pieteikumu uz e-pasta adresi:

personals@kronus.eu ar piezīmi "Finanšu vadītājs"

  Darba pienākumi:
  • Finanšu departamenta vadība un komandas attīstība.
  • Uzņēmuma budžeta izstrāde un uzraudzība.
  • Finanšu prognozēšana un finanšu analīzes izstrāde.
  • Naudas plūsmas plānošana.
  • Finanšu risku pārvaldība.
  • Iekšējās kontroles un finanšu procedūru uzturēšana.
Prasības kandidātiem:
  • Darba pieredze finanšu pārvaldē, finanšu vadītāja vai līdzīgā amatā ne mazāk kā 5-8gadi.
  • Augstākā izglītība finansēs vai ekonomikā.
  • MS Dynamics Axapta zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Izteikta analītiska un stratēģiska domāšana.
Uzņēmums piedāvā:
  • Augstu atalgojumu un prēmijas par labi paveiktu darbu.
  • Mūsdienīgu darba vidi ar unikālām iekārtām un tehnoloģijām.
  • Kompetentu vadību, kas vērsta uz darbinieku attīstību.
  • Apmaksātas profesionālās apmācības, kas noderēs visas dzīves garumā.
  • Kopīgus komandas pasākumus, ko Jūs, iespējams, vēl neesat izbaudījis - piemēram, kalnu pārgājiens.

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Kā padarīt savu noliktavu ''Zaļāku''
Lasīt rakstu
Kā padarīt savu noliktavu videi draudzīgāku