Kronus sekretāru biroja telpas - vīrietis pasniedz dokumentus sekretārei

Vakances uzņēmumā Kronus

Ja Jūsu mērķis ir nepārtraukta attīstība, ja Jums ir vēlme risināt sarežģītus un interesantus uzdevumus, piedāvājam izcilu pašrealizācijas iespēju mūsu komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Drošu, veselīgu  un modernu darba vidi.
  • Regulāras apmācības un iespējas paaugstināt kvalifikāciju.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Nozarē augstāko atalgojumu un prēmijas par labi paveiktu darbu.
  • Vismaz četrus komandas saliedēšanas pasākumus gadā.

Aktuālas vakances:

Elektriķis

Valodu zināšanas: Lv, Ru.
Darba pieredze: 2-5 gadi
Darba uzsākšana: Pēc vienošanas
Darba vieta: Ulbroka, Dauguļu iela 19
Konkursa beigu termiņš: 31/05/2019

Mēs gaidām Jūsu pieteikumu uz e-pasta adresi:

personals@kronus.eu ar piezīmi "Tehniķis"

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju klātienē.

Datu pārzinis, SIA KRONUS, reģ.Nr. 40003479924, informē, ka, piesakoties uz izsludināto vakanci, pretendenti brīvprātīgi piekrīt viņu pieteikumā noradīto personas datu apstrādei darbā pieņemšanas nolūkā un to uzglabāšanai datu pārziņa datu bāzē. Pretendenti ir tiesīgi atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.

  Darba pienākumi:
  • Kokapstrādes iekārtu apkalpošana un remonts (tai skaitā metināšana);
  • Remontdarbu plānošana un iekārtu tehniskā stāvokļa novērtēšana;
  • Autotransporta (autokrāvēja) remontdarbu un tehnisko apkopju veikšana.
Prasības kandidātiem:
  • Vēlama iepriekšēja pieredze mehāniķa amatā ražošanās uzņēmumā;
  • Tehniskā izglītība;
  • Vēlama pieredze darbā ar ražošanas iekārtām;
  • Spēja lasīt iekārtu instrukcijas angļu valodā.

Kontaktpersona

Klientu apkalpošana
Nepieciešama konsultācija vai vēlaties kļūt par mūsu klientu?
Viss šķietami neiespējamais kļūst iespējams, ja jūs to patiesi vēlaties sasniegt!
Kontaktpersona no Kronus

Lasiet mūsu blogā

Noliktavas izmaksu ietaupījumi - 7 praktiski apsvērumi!
Lasīt rakstu
Noliktavas izmaksu ietaupījumi